Українські розробники працюватимуть над створенням роботизованих оборонних систем нового покоління

Українські розробники працюватимуть над створенням роботизованих оборонних систем нового покоління


Milrem Robotics підписала угоду з Укроборонпром щодо спільної розробки мультидомених роботизованих оборонних систем нового покоління, пише Успіх in UA.

Угода, підписана в ході Першого форуму оборонної промисловості (DFNC1) у Києві, включає кілька напрямків розробки та виробництва між Milrem Robotics та Укроборонпромом.

Як перший крок, сторони розпочнуть стратегічну співпрацю з визначення потреб України та варіантів використання роботизованих систем, які можуть посилити можливості українських збройних сил, повідомляє mil.in.ua.

Українські розробники працюватимуть над створенням роботизованих оборонних систем нового покоління

Після цього залучені українські компанії інтегруватимуть отриманий на полі бою досвід в існуючі роботизовані й автономні системи Milrem Robotics і розроблятимуть нові продукти для створення пілотованих і безпілотних систем.

Українські оборонні компанії також будуть залучені для інтеграції своїх технологій, таких як системи озброєння, радіоелектронна боротьба та обладнання для розмінування, з роботами Milrem, щоб відповідати вимогам збройних сил.

Крім того, сторони розглядають локалізацію виробництва роботизованих платформ розробки Milrem Robotics в Україні.

Мова йде про системи на базі багатоцільової платформи THeMIS, зокрема, про бойову THeMIS Combat озброєну кулеметним модулем, інженерну версію Combat Engineering що адаптована для виявлення мін і розмінування, а також безпілотних логістичних машин та їх модифікованих версій CASEVAC для евакуації поранених.

Багатоцільова платформа THeMIS може використовуватись як засіб доставки вантажів або ж допоміжна платформа для транспортування важкого озброєння, зокрема, мінометів.

Крім того, сама платформа може застосовуватись у версії Combat як автономна бойова система, що може нести дистанційно керований модуль з автоматичним гранатометом, кулеметом, ПТРК (Javelin) або 30-мм автоматичну гармату.

Читайте також: Українські військові отримали багатоцільові роботизовані гусеничні платформи THeMIS

На сьогоднішній день у розпорядженні Сил оборони наявні 15 безпілотних наземних транспортних засобів THeMIS, що використовуються для підтримки логістики, евакуації поранених і розчищення маршрутів.

Наразі Milrem Robotics є провідною світовою компанією у сфері роботизованих платформ. Вона залучена до розробки безпілотних систем для армії Італії, а її роботизовані платформи беруть участь у конкурсі на оснащення армії США.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *