Україна буде одним із лідерів у процесі переформатування післявоєнного світопорядку – Верещук

Україна буде одним із лідерів у процесі переформатування післявоєнного світопорядку - Верещук


Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила, що післявоєнний світопорядок зазнає глобального переформатування й Україна буде одним із лідерів у цьому процесі, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у Facebook.

За її словами, друга зустріч на рівні радників з національної безпеки та політичних директорів, яка відбулася у Саудівській Аравії, стала хорошою платформою для демонстрації ключових принципів Формули миру Президента Зеленського.

“Ця зустріч звела нанівець наративи російської пропаганди про те, що Україну підтримує лише Захід. Власне сама Саудівська Аравія спростовує це і доводить протилежне: нас підтримує світ”, – зауважила посадовиця.

На думку віцепрем’єрки, наразі ми бачимо змагання двох формул. Формула путіна, що передбачає шантаж. В тому числі ядерний, екоцидний, геноцидний та інші. росіяни пропонують шантаж як основу майбутнього світопорядку. У той же час, формула Володимира Зеленського – це про цінності й недопущення будь-якого шантажу. Особливо ядерного. Зустріч у Саудівській Аравії власне і продемонструвала те, чию формулу готовий підтримати світ.

Читайте також: У Польщі видали збірку промов Володимира Зеленського

“росія програла свій бліцкриг. І контури її поразки вже видно на горизонті. Але нам ще треба багато попрацювати, щоб перемогти остаточно. Відповідальні представники світу зібралися обговорити тему прийдешнього світопорядку разом з Україною, бо ми несемо найбільший тягар війни. А значить будемо одними з лідерів у формуванні геополітичної конструкції післявоєнного майбутнього”, – говорить Ірина Верещук.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *