У Сумах створили банк безкоштовного одягу

У Сумах створили банк безкоштовного одягу


У Сумах функціонує банк безкоштовного одягу “Родинний”, пише Успіх in UA.

Допомогу людям у вигляді одягу, постільної білизни та іграшок для дітей організувало Товариство Червоного Хреста на Сумщині. Речі тут видаються безкоштовно.

Щодня до центру приходять люди з малозабезпечених сімей, переселенці з різних куточків України та представники національних меншин, повідомляє suspilne.media.

“У першу чергу ми даємо речі переселенцям та малозабезпеченим родинам. Як раз сьогодні їх у нас було дуже багато. В основному одяг сезонний. Теплий, зимовий буде трохи пізніше. Є багато іграшок, постільної білизни залишилося небагато. Намагаємося допомогти всім і пенсіонерам, і студентам, і молодим матусям”, – говорить волонтерка центру Марія Величко.

Одяг, непридатний для використання за призначенням, працівники “Родинного” віддають для плетіння маскувальних сіток.

“Минулого місяці понад 1000 одиниць віддали. У нас була тканина, з якої раніше робили пелюшки, із неї наші волонтерки шили нашим воїнам білизну. До нас і фермери зверталися, у них на полі не було чим руки витирати. Я зібрала трохи речей, які були дуже вживані та передала їм”, – зауважую пані Марія.

Читайте також: Волонтери із Прикарпаття виготовляють дрони-камікадзе, здатні нести до 1,5 кг вибухівки

Банк безкоштовного вживаного одягу працює з 9.00 до 17.00. Вихідні: субота, неділя. Санітарний день: п‘ятниця. Телефон для довідок: 095-660-40-67. Адреса – вул. Новомістенська, 23 (приміщенні Дитячої бібліотеки-філії N3).

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *