У Києві відкрили перший Центр ветеранського розвитку

У Києві відкрили перший Центр ветеранського розвитку


На базі Національного авіаційного університету розгортає свою діяльність дебютний у столиці і шостий за ліком у державі Центр ветеранського розвитку, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Мінветеранів у Facebook.

Такі заклади створюють в Україні відповідно до ініціативи ветеранського відомства та у межах системи повернення з військової служби до цивільного життя наших Захисників і Захисниць, що вибудовується.

Заступниця міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита наголосила, що старт роботи столичного Центру є потужним практичним кроком від формування до реалізації ветеранської політики, є демонстрацією фактичних прикладів та проєктів, завдяки яким вона може набувати очікуваного результату.

“Центр ветеранського розвитку – це не тільки формат навчання, а й формат діалогу, місця, куди можуть потенційно звертатися ветерани, щоби набувати цивільних професій, щоб вони могли військовий досвід використати за профілем далі й не забувати цю сторінку власного життя, користуватися нею практично, допомагати побратимам. Дякую Національному авіаційному університету за ініціативу, з якою він виступив і зрештою відкрив на своїй базі такий заклад. Хлопці й дівчата, які повертаються з війська, маючи бойовий досвід, але не можуть повернутися з певних причин до попередньої діяльності, можуть ці навички трансформувати й перепрофілюватися за іншим фахом”, – пояснила заступниця міністра базову мету започаткування та розвитку мережі Центрів ветеранського розвитку в державі.

Також у цьому закладі ветерани зможуть спробувати реалізувати себе зовсім в іншому професійному амплуа. Приміром, колишні воїни, які були операторами бойових безпілотників, можуть у ЦВР пройти відповідне навчання, консультування з розвитку ветеранського бізнесу, та об’єднатися і створити підприємство з надання послуг засобами БПЛА у цивільному секторі.

Читайте також: В Україні ветеранам нададуть кошти на відкриття та розвиток власного бізнесу

Перший проректор НАУ Олексій Михальченко зауважив, що перехід військових до цивільного життя для багатьох з них є викликом, тому цей виш, маючи потужну матеріально-технічну базу й спроможності, вирішив долучитися до ініціативи Мінветеранів та створити на своєму майданчику Центр ветеранського розвитку.

“Ми зробимо все, щоб ветерани тут могли розвиватися професійно і особистісно. Для цього в університету є всі можливості та бажання. Зокрема, ми перекваліфіковуватимемо операторів безпілотників, зможемо психологічно підтримувати ветеранів, надамо їм усі належні орієнтири й поради в розбудові власного бізнесу”, – розповів Олексій Михальченко.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *