У Карпатах реабілітаційний центр перепрофілювався задля допомоги військовим

У Карпатах реабілітаційний центр перепрофілювався задля допомоги військовим


Майже 600 військових уже пройшли індивідуальну програму медичної реабілітації в реабілітаційному центрі Карпат, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Перша леді України Олена Зеленська.

До війни центр створювався для лікування цивільних спортивних травм. Але через російське вторгнення швидко перепрофілювався, щоб допомогти нашим захисникам. Іншим блоком програми є рекреація військових із сім’ями, яку пройшли понад 2 тисячі сімей.

“Після обстеження лікарем кожен боєць отримує індивідуальну програму, що дає змогу досягти успіхів у максимально короткий строк. “Ефективний результат за два тижні” – ця мета згуртувала найкращих фахівців країни й дала поштовх для розробки авторської методики “Кінезіоколо”. Вона поєднала різні види терапії, масажу, реабілітації, заняття на тренажерах і навіть принципи йоги”, – зазначила Олена Зеленська.

Читайте також: На Івано-Франківщині запрацював реабілітаційний центр для поранених військових

Фахівці центру добре знають, як підготувати людину до протезування, розслабити спину після носіння 30-кілограмового спорядження та як розвантажити психіку. Власне, цьому присвячена вся Всеукраїнська програма ментального здоров’я.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *