Розробники із Івано-Франківщини створюють унікальні дрони для ЗСУ (відео)

,
Розробники із Івано-Франківщини створюють унікальні дрони для ЗСУ (відео)


Підприємство MRIA DRON з Івано-Франківської області виготовляє унікальні БПЛА для українських військових, пише Успіх in UA.

Завдяки цим безпілотникам захисники нашої країни можуть вести розвідку або завдавати ударів по ворогу, скидаючи з повітря різні боєприпаси.

Унікальність нових розробок полягає у тому, що противник не має змоги відстежити переміщення чи місцеперебування операторів БПЛА. Також ці дрони не ведуть відеозапису. Всі зібрані матеріали передаються безпосередньо оператору на наземну станцію. Відеосигнал передається на відстані від 10 до 30 км. Тож, захопивши безпілотник, ворог не зможе вивчити записи.

Досить зручноє є і функція “Бумеранг”. Вона дозволяє дрону запам’ятовувати власний маршрут та повертатися ним у разі втрати управління.

“Зараз на фронті противник активно використовує радіоелектронну боротьбу, фактично “глушить” наші дрони, і ми не можемо ними управляти. З цим ми зараз боремося, встановлюємо різні екрани на GPS-компаси, робимо систему “розумного” повернення за координатами. Чим далі, тим складніше наш дрон заглушити”, – говорить технічний директор проєкту Андрій Герилишин.

Читайте також: У Черкасах налагодили виробництво дронів-шахедів (відео)

Кожного місяця команда MRIA DRON відправляє ЗСУ до 30 дронів, 6 із яких надають безкоштовно, повідомляє focus.ua.

Успіх in UA


Одна відповідь до “Розробники із Івано-Франківщини створюють унікальні дрони для ЗСУ (відео)”

  1. Аватар Oleksandra Kovalchuk
    Oleksandra Kovalchuk

    Молодці хлопці . Хочу передати кошти на дрони . Бажано валютний рахунок .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *