“Нічні” штурмові групи ЗСУ отримали прицільні засоби

"Нічні" штурмові групи ЗСУ отримали прицільні засоби


Фонд допомоги армії “Повернись живим” придбав прицільні засоби для укомплектації “нічних” штурмових груп ЗСУ, пише Успіх in UA.

Благодійники придбали 120 коліматорних прицілів EOTech для стрілецької зброї загальною вартістю у 3 960 000 гривень. Вони були передані у штурмові підрозділи однієї із бригад ЗСУ.

“Така кількість дозволить оснастити 3 посилені штурмові взводи або ж 2 “нічні” роти, які братимуть участь у відбитті позицій окупантів в темну пору доби“, – заявляють у фонді.

Коліматорні приціли дозволять піхотинцям влучно вести вогонь зі стрілецької зброї в темну пору доби у комбінації з пристроями нічного бачення. Це було б неможливим при застосуванні базових механічних прицілів, повідомляє mil.in.ua.

Читайте також: В Україні почнуть виробляти запчастин до гаубиці L119

Нічні штурмові дії залишаються рідкістю, проте вони дозволяють отримати суттєву перевагу над ворогом, що погано оснащений засобами виявлення, наприклад, пристроями нічного бачення або тепловізорами.

У комбінації з атаками в день це може суттєво підвищити тиск на ворожі позиції та сильно їх ослабити, таким чином прискоривши просування на напрямку.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *