На Рівненщині майстер створює прилади нічного бачення для автомобілів ЗСУ

,
На Рівненщині майстер створює прилади нічного бачення для автомобілів ЗСУ


На Рівненщині радіомеханік Віктор Стасюк виготовляє прилади нічного бачення для автомобілів ЗСУ. Перші 10 виробів вже передали на фронт, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Рівненської обласної державної адміністрації у Facebook.

Варто зазначити, що чоловік допомагає українським захисникам із 2014 року.

«Мій брат воював. Тож так склалося, що в потребах хлопців я орієнтувався. Для брата і його побратимів передавали бронежилети, одяг, продукти та інше необхідне», – говорить Віктор.

Раніше майстер виготовляв павербанки з використаних електронних сигарет, з акумуляторів від ноутбуків, майстрував буржуйки, робив ліхтарі. Коли дізнався, що захисники потребують прилади нічного бачення – взявся за них. Використовує для їхнього створення автомобільні монітори, аналогові камери, акумуляторні батареї та інші комплектуючі. І його вироби пройшли випробування.

«Хлопці на передовій їздять на завдання і в темну пору доби. Це доволі складно. Адже увімкнути фари, щоб освітити дорогу, не можуть, – небезпечно, бо їх помітять здалеку. Тому потрібен інший спосіб. А ось прилад нічного бачення дозволяє їхати в темряві. Звичайно, не на великій швидкості, але дорогу при цьому видно», – пояснює Віктор.

Читайте також: На Хмельниччині ветеран відкрив школу професійних саперів

Військовим розробка сподобалася. Ті, хто спробував прилад в роботі, просять ще. Тож майстер працює над новою партією.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *