Київське метро отримало модульні лави для облаштування укриттів

Київське метро отримало модульні лави для облаштування укриттів


Благодійний фонд LITUA kartu та Торгово-промислова палата Латвії передали модульні лави для облаштування укриттів на потреби Товариства Червоного Хреста України та Київського метрополітену, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сайті Товариства Червоного Хреста України.

“Сьогодні у координації з державним сектором, ми працюємо над облаштуванням місць компактного розміщення та тимчасового перебування населення, укриттів, пунктів незламності у зимовий період тощо, зокрема на Херсонщині, куди власне й будуть відправлені ці 20 модульних лав”, – зазначив координатор з підтримки оперативної діяльності і реагування Товариства Червоного Хреста України Андрій Познякевич.

Читайте також: Українські архітектори представили проєкт кубічного укриття

Конструкція лави складається з двох сегментів, які легко та швидко кріпляться між собою без застосування дрібних деталей та додаткового інструменту.

«На одному сегменті одночасно може сидіти 7-8 осіб і він витримує навантаження близько 1700 кг. Перші такі лави в Україні були встановлені у Київському метрополітені і під час повітряної тривоги жінки та діти змогли комфортно на них розміститись», — підкреслив представник фонду LITUA, kartu директор компанії DUV (Вільнюс) Вітас Люджус.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *