Іноземні реконструктивні хірурги надають допомогу українцям з травмами обличчя та шиї

Іноземні реконструктивні хірурги надають допомогу українцям з травмами обличчя та шиї


Американські та канадські реконструктивні хірурги прибувають в Україну, щоб допомогти українцям з травмами обличчя та шиї, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Facebook.

Цього разу місія «Face the Future Ukraine» допомогла 32 постраждалим внаслідок війни українцям. Загалом спеціалісти провели 88 хірургічних втручань, адже більшість пацієнтів мали комбіновані поранення.

Для виконання надскладних операцій в Україну приїхали 15 спеціалістів: реконструктивні та пластичні хірурги, окулопласт, анестезіолог та медичні сестри.

“Щороку ми проводимо місії у різних точках світу, але саме в Україні зустрічаємося з найтяжчими випадками. Жоден хірург не стикався з подібними пораненнями, якщо він не був у зоні воєнних дій. Ми збираємося повертатися в Україну знову, щоб допомогти відновити обличчя якомога більшій кількості військових. Всі вони безумовно герої, які стоять за свободу свого народу”, — каже засновник Face the Future Foundation Пітер Адамсон.

Одним із 32 пацієнтів міжнародної місії став 29-річний Олексій.

“Донька не впізнала мене після поранення. Я мрію, щоб лікарі повернули мені моє обличчя”, — ділиться військовий перед операцією.

Чоловік отримав тяжке поранення на Донецькому напрямку. Під час штурму ворожих позицій він потрапив під мінометний обстріл — у декількох метрах розірвалась міна. Побратим хлопця загинув, а Олексію сильно уразило обличчя та руку. Перші пʼять днів він пробув у комі, далі — декілька місяців не міг говорити та їсти. Ніс, підборіддя та губа були повністю розірвані, уламки знищили частину кісток, але лікарі змогли «зібрати» обличчя військового.

Іноземні реконструктивні хірурги надають допомогу українцям з травмами обличчя та шиї

Читайте також: В “Охматдиті” провели складну операцію 12-денній дитині

Олексію провели 4-годинну операцію, під час якої взяли хрящ з ребра та використали його для реконструкції спинки носа. Також лікарі провели пересадку шкіри з лоба на ніс та прибрали шрам, який перетинав обличчя чоловіка. Остаточний результат їхньої роботи буде помітний через пів року, – кажуть хірурги.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *