ГУР спростувало інформацію щодо загрози підриву ЗАЕС росією

ГУР спростувало інформацію щодо загрози підриву ЗАЕС росією


У Головному управлінні розвідки заявили, що наразі ймовірність провокацій з боку росії на Запорізькій АЕС мінімальна, пише Успіх in UA.

Представники ГУР стверджують, що такого роду провокативними заявами росіяи намагаються посіяти паніку серед українців, повідомляє tsn.ua.

“Щодо можливої провокації росіян на ЗАЕС, то зараз небезпеки немає. Активно працює російське ІПСО, вони намагаються посіяти паніку, налякати українців. Звісно, у разі підвищення ймовірності провокацій, як і раніше – ГУР, президент та інші спецслужби обов’язково попередять. А ось зараз хвилюватися не варто”, – зауважили вони.

Читайте також: Український фільм про окупацію Чорнобильської АЕС переміг на Міжнародному кінофестивалі

Нагадаємо, що на росіяни почали активно поширювати інформацію щодо можливості підриву Запорізької та Курської АЕС найближчим часом. 16 серпня з’явилося повідомлення, що російський диктатор володимир путін наказав відновити підготовку до техногенної катастрофи на Курській атомній електростанції. Відповідно до поданої інформації, втілити план у життя росіяни можуть вже наприкінці серпня – на початку вересня. Як стверджують джерела, “одночасно з техногенною катастрофою на Курській АЕС готується подібна акція і на Запорізькій АЕС”. 

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *