Фільм-присвята загиблим героям Ірпеня став доступним для онлайн-перегляду (дивитися тут)

,
Фільм-присвята загиблим героям Ірпеня став доступним для онлайн-перегляду (дивитися тут)


Фільм “Форпост Ірпінь” відтепер доступний для безкоштовного онлайн-перегляду, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сайті творців стрічки.

В основу картини лягли відеоматеріали, зняті на мобільні телефони безпосередніми учасниками подій лютого-березня 2022 року. Зйомки проводилися воїнами територіальної оборони та ЗСУ, лікарями, волонтерами, цивільними жителями, які евакуювалися.

У якості сценарію творці картини використали книгу “Битва за Ірпінь” Петра Щербини, який виступив продюсером та керівником авторської групи фільму до річниці визволення міста. Основна сюжетна лінія – оборона Ірпеня силами ЗСУ та Територіальної оборони з 24 лютого по 28 березня 2022 року. 

“Форпост Ірпінь” озвучив український рок-музикант, соліст гурту “Друга Ріка” Валерій Харчишин. 

Читайте також: ТОП-5 українських фільмів про війну на Донбасі, які має побачити кожен (відео)

“Авторський колектив висловлює вдячність всім Героям, родинам загиблих, ветеранам боїв, бійцям та волонтерам, зусиллями яких було стримано російських агресорів. Дякую кожному, хто працював над фільмом, і кожному, чиї відеоматеріали були використані для підготовки фільму. Висловлюємо особливу вдячність товариству “Відважних” та його засновникам Володимиру Карплюку і Володимиру Співаку, за сприяння яких вийшов фільм. Окрема подяка Ірпінському міському голові Олександру Маркушину, героїзм якого став прикладом турботи мера про своє місто”, – говорить Петро Щербина. 

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *