Викладачка із Кривого Рогу встановила рекорд за кількістю пройдених онлайн-курсів

Викладачка із Кривого Рогу встановила рекорд за кількістю пройдених онлайн-курсів

Викладачка одного із вищих навчальних закладів Кривого Рогу Аліна Кузьміч встановила національний рекорд, пройшовши 304 різнопрофільних онлайн-курси, пише Успіх in UA.

Таке навчання допомогло їй підвищити професійний рівень та збагатити знання в цілому.

“Це 304 онлайн-курси, пройдені за 3 роки, всі вони підтверджені сертифікатами. У Національний реєстр рекордів України я подала дані у квітні цього року, їх довго перевіряли, і ось постановили, що я дійсно претендую на рекорд України щодо онлайн-курсів в номінації “Наука та технології”, – зауважує  Аліна Кузьміч.

Активно проходити онлайн-курси жінка почала під час карантину.

“До цього я вже проходила онлайн-курси, але тоді почала робити це масштабно. Я поглиблюю свої знання, щоб потім студентам надавати найбільш повну, нову, актуальну інформацію”, – говорить Аліна.

Читайте також: У Полтаві встановлять світовий рекорд за кількістю підтягувань на одній руці за одну хвилину

Аліна обирала курси зі своєї спеціальності: публічного управління та адміністрування, також вивчала засади державної служби, регіональної розбудови, місцевого самоврядування, волонтерства, громадської активності, педагогічної майстерності, SMM. Каже, що вирішила подати дані для рекорду, аби прославити Кривий Ріг, повідомляє rudana.com.ua.

“Зараз люди мають дуже багато клопоту, думають про те, як жити, як вижити. І коли ми дізналися, що є дівчина, яка у цей складний час завершила 304 онлайн курси, ми зрозуміли, що немає межі для можливості вчитися. Приємно, що сучасна викладачка показує власним прикладом студентам: отримати диплом – це ще не все, насправді вчитися дійсно треба все життя”, – зазначила керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

Викладачка із Кривого Рогу встановила рекорд за кількістю пройдених онлайн-курсів

До слова, пізніше очільниця вказаної структури повідомила, що на момент фіксації рекорду кількість пройдених Аліною курсів зросла до 320.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *