Зеленський вручив відзнаки “Національна легенда України”

Зеленський вручив відзнаки "Національна легенда України"

Втретє відбулося нагородження відзнакою Президента “Національна легенда України” — і вдруге в умовах повномасштабного вторгнення, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Верховної Ради України у Facebook.

Як зазначається у повідомленні, вказана відзнака – е вдячність за вагомий внесок у розвиток України у різних сферах, зокрема за особисті заслуги у становленні незалежної України, зміцненні державності, захисті та служінні нашому народові.

“Ми пишаємося нашими людьми — тими, хто щоденно стоїть на захисті держави й правди, допомагає військовим та робить неможливе можливим, медикам, які рятують життя, енергетикам, які цілодобово працюють під небезпекою задля світла в кожній домівці. Історія кожної людини звучить унікально, але водночас їх об’єднує спільна мета — робити для України з любов’ю у серці. Дякуємо за ваші дії заради майбутнього успішної України — сильної держави із сильними людьми. Разом з вами подолаємо будь-які виклики і зробимо нашу країну такою, якою хочемо бачити!”, – говориться на сторінці ВРУ.

Читайте також: У Києві відбулося нагородження “медичними Оскарами”

Нагадаємо, що нещодавно відбулася щорічна церемонія нагородження найкращих цивільних та військових медиків України.

Фахівцям у сфері медицини вручили відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона”.

Нагороди отримали 47 цивільних та військових медичних працівників з усіх регіонів України у номінації “За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором” цивільних медиків.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *