В Україні нагородили сто жінок, які наближають Перемогу

В Україні нагородили сто жінок, які наближають Перемогу


“Українська правда” вперше за роки свого існування нагородила сотню лідерок у рамках проєкту “УП100. Сила жінок”, пише Успіх in UA.

Так, редакція УП разом із незалежними експертами обрала сто жінок, які наближають перемогу щоденною працею, самопожертвою та турботою про наступні покоління українців, повідомляє tabloid.pravda.com.ua.

Відзнаку отримали представниці 8-х категорій: Суспільство, Захисниці, Державне управління та політика, Бізнес, Креативні індустрії, Освіта та наука, Культура і спорт. Повний перелік “УП100. Сила жінок” можна подивитися тут.

Церемонія нагородження відбулася в “Українському домі” і розпочалася зі вступної промови головної редакторки УП Севгіль Мусаєвої.

“Коли йдеться про національний спротив та битву за виживання країни, війна стає справою всіх: літніх та молодих, жінок та чоловіків. Саме тому ми вирішили сьогодні розповісти про жіночі обличчя нашої війни та нашого спротиву. Розповісти про тих, кому раніше приділяли недостатньо уваги, та для кого не вистачало слів. Ми хочемо розказати про жінок, які приєдналися до війська або стали волонтерками, які попри все рухають науку та культуру, освіту та спорт у найважчий період української держави, які чекають на своїх дітей, коханих з полону, які втратили найдорожчих. Які, не зважаючи на щоденний біль втрат, щодня вчаться жити заново”, – зазначила Севгіль.

Спеціальними гостями заходу стали Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен та виконувачка обов’язків Директора місії USAID пані Кім Кім Ї.

Читайте також: У Києві відбулося нагородження переможців музичної премії Megogo Music Awards

За музичну частину заходу відповідали зіркові лауреатки “УП100. Сила Жінок” у категорії Культура – переможниця Євробаченні-2016 Джамала та alyona alyona, яка вже у травні представить нашу країну разом із Jerry Heil на Євробаченні-2024.

Генеральним партнером проєкту стали: USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI) та компанія Ferrexpo, а також серед партнерів: L’Oréal Paris, AGA.TE Jewelry Studio, Biosphere Corporation, Oreanda, Coca-Cola HBC Ukraine, La Famiglia Catering, бутік квітів KVITONKY та бренд BATISTE.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *