В “Охматдиті” навчилися лікувати дітей за допомогою музики

В "Охматдиті" навчилися лікувати дітей за допомогою музики


У дитячій лікарні “Охматдит” провели перший сеанс музикотерапії для психологічного відновлення дітей, які постраждали внаслідок російської агресії, пише Успіх in UA.

На сеансі лунають твори як світових, так і українських композиторів.

“Я сподіваюся, цей проєкт буде поширюватись, дійсно, такі дослідження з приводу музики на людей вже були, вони не нові, але нове те, що це вплив музики саме на дитину, яка перебуває в стресі від війни, тут будуть різні діти, бо зараз не має жодної дитини, яка б не перенесла війну”, – наголосив генеральний директор НДСЛ “Охматдит” Володимир Жовнір.

Твори обирали психологи, повідомляє 5.ua.

“Вперше в Україні ми починаємо цей проєкт, коли будемо не тільки відновлювати психологічний стан, а й досліджувати, завдяки науковцям в лікарні “Охматдит”, досліджувати. Ті результати, які впливають на психіку дитини, зокрема дитини, яка пережила і знає жахи війни”, – заявив диригент Національної опери України Герман Макаренко.

Читайте також: У Києві стартує цикл концертів титанів української музики

Музиканти оркестру “Київ-класик” уперше виступали перед маленькими пацієнтами. І готові до нових концертів тут.

“Звичайно, коли така віддача, як цієї аудиторії, це неймовірні відчуття, і звичайно, ми завжди готові такі концерти давати”, – каже заслужена артистка України Лілія Бабашина.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *