Український ветеран встановив рекорд, протягнувши на своєму протезі літак Ан-26

Український ветеран встановив рекорд, протягнувши на своєму протезі літак Ан-26


Український ветеран Роман Кашпур продемонстрував неймовірну силу духу та фізичну міць, протягнувши на своєму протезі величезний військовий транспортний літак Ан-26, пише Успіх in UA.

Незважаючи на те, що вага чоловіка на той час становила лише 78 кг, а літака — цілих 16 тонн, Роман здійснив неймовірний подвиг, протягнувши літак майже 7 метрів лише за 44 секунди. Це досягнення було зафіксовано представницею Книги рекордів Гіннеса, повідомляє 2plus2.ua.

Далі український рекордсмен на протезі замахнувся пробігти марафон у Лондоні і зробив це! Метою його забігу був збір на протезування інших захисників України. На старт Роман прийшов з жовто-блакитним стягом із підписом «залізного» генерала Валерія Залужного.

«Це був додатковий стимул пробігти, тому що Валерій Федорович дав наказ, і ми не мали права його не виконати», — сказав незламний українець Роман Кашпур.

Читайте також: Нацгвардієць із Волині встановив світовий рекорд на змаганнях ветеранів у США

Важливо відзначити, що Роман не єдиний герой в цій історії. Українські військові, які повернулися з фронту з ампутаціями, створили команду під назвою «Сильні України».

«Вони виступають на міжнародних змаганнях. В Іспанії здобули перемогу і стали рекордсменами. Вони показали, що українець завжди йде до кінця. Власне своїм прикладом вони допомагають іншим своїм побратимам, та взагалі і всім нам, вірити в те, що Україна справді – нація непереможних людей», – каже керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *