Український розробник запускає стартап, який допоможе вирішити проблему нестачі часу

Український розробник запускає стартап, який допоможе вирішити проблему нестачі часу


У США український розробник та підприємець Павло Романюк запускає стартап LEISUREMENT, пише Успіх in UA.

Це перша програма для iOS та Android, яка поєднує в собі месенджер, таск-менеджер, івент-планер та фінансовий органайзер. Поява продукту давно затребувана часом, тому що з темпом життя, що постійно підвищується, виникає необхідність універсального застосування, яке б справлялося з безліччю задач.

Павло став співзасновником стартапу у 2022 році і одразу взяв активну участь у всіх етапах проекту – від ідеї до реалізації дизайну.

Ключова особливість LEISUREMENT – його багатофункціональність. При постійній нестачі часу дуже зручно, коли є можливість не виходячи з програми спілкуватися, планувати власний час, вести фінансовий облік та вирішувати безліч інших щоденних завдань, повідомляє rbc.ua.

“Leisurement – ​​це додаток, який допомагає вирішити проблему нестачі часу. Адже час – один із найважливіших та непоправних ресурсів людини. Проект Leisurement став для мене можливістю зробити свій значний внесок у область, яку я завжди вважав важливою. Ми створили революційне рішення, яке не зустрічалося раніше, яке об’єднує месенджер, планувальник фінансів та органайзер в одному додатку. Leisurement дозволяє значно оптимізувати та спростити рутинні процеси в організації будь-яких заходів”, – говорить Павло.

Український розробник запускає стартап, який допоможе вирішити проблему нестачі часу

Читайте також: Українські аграрні стартапи запрошують до участі у конкурсі відкритих інновацій

Додаток навіть до моменту офіційного запуску викликав значний інтерес у потенційних інвесторів у США,тому є всі підстави вважати, що команді Павла Романюка вдалося створити продукт, який становитиме гідну конкуренцію на міжнародному ринку.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *