Український художник створює картини за сюжетами міфів та казок

Український художник створює картини за сюжетами міфів та казок

Український художник-ілюстратор Роман Дубіна створює картини, сюжет яких заснвоаний на міфах та казках, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів письменник та художник із Київщини Віталій Медвідь.

“Український художник-ілюстратор Роман Дубіна створює свої роботи “у цифрі”, проте його сучасний digital art росте із давньої автентичної міфології та казок”, – зауважив він.

Читайте також: Художниця із Прикарпаття створює картини із зображенням осучаснених ляльок-мотанок

До слова, художниця із Івано-Франківська Марта Пітчук створює картини, на яких оживляє та осучаснює стародавній український оберіг – ляльку-мотанку.

“Її яскрава робота – це не просто ретрансляція фольклорної традиції, яка використовує вбрання різних регіонів України, але душа, енергетика, настрій, магія”, – говорить Віталій Медвідь.

Крім того, український художник Дмитро Кривоніс переосмислює постери до популярних голлівудських фільмів, дивлячись на них через призму народних пісень.

Варто зазначити, що майже всі герої ілюстрацій автора переодягнені у вишиванки. До кожного постеру Дмитро підбирає слова із українських народних пісень, які коротко характеризують сюжет стрічки.

Про творчість Дмитра читайте у нашому матеріалі “Український художник створює альтернативні постери до відомих фільмів за мотивами народних пісень”.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *