Українські лікарі дістали хвостовик міни з тіла військового

Українські лікарі дістали хвостовик міни з тіла військового


Українські військові лікарі дістали хвостовик міни із тіла захисника нашої країни, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Збройних Сил України у Facebook.

Так, під час дообстеження медики одного з прифронтових шпиталів виявили у тілі пораненого сторонній предмет, контури якого нагадували хвостовик міни.

На місце викликали бригаду саперів. Провівши дослідження, вони засвідчили, що сторонній предмет можна видалити безпечно. Відповідно, лікарі прийняли рішення про оперативне втручання та видалення хвостовика.

“Зараз самопочуття пацієнта стабільне. Фахівці Медичних сил готують його до подальшої медичної евакуації та реабілітації”, – зазначається у повідомленні.

Українські лікарі дістали хвостовик міни з тіла військового

Читайте також: У Києві відбулося нагородження “медичними Оскарами”

Нагадаємо, що нещодавно у Києві відбулася щорічна церемонія нагородження найкращих цивільних та військових медиків України.

Фахівцям у сфері медицини вручили відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона”.

Нагороди отримали 47 цивільних та військових медичних працівників з усіх регіонів України у номінації “За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором” цивільних медиків.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *