Українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала амбасадоркою платформи для підтримки дітей-переселенців

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала амбасадоркою платформи для підтримки дітей-переселенців


Українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала амбасадоркою іменного стипендійного фонду від соціальної платформи Humancreed, яка покликана допомогти дітям з вразливих категорій в Україні розвивати свої таланти, пише Успіх in UA.

Платформу створила команда громадської організації «Допомагай». 

Про благодійний збір танцівниця оголосила у власних соціальних мережах серед дописувачів. Кошти збирають для надання цільових стипендій дітям-переселенцям, які займаються танцями різних стилів та мають досягнення в цьому (учасники чи лауреати конкурсів тощо). 

«Нещодавно я стала амбасадором чудового благодійного соціального проєкту Humancreed, під керівництвом Андрія Таганського, де кожен свідомий дорослий може стати меценатом будь-якої дитини і допомогти їй вивчити та наблизити до здійснення своєї мрії, — написала Ілона Гвоздьова у дописі в Instagram. — Діти — це наше майбутнє, і тільки від нас залежить їхній шлях у самостійне доросле свідоме життя. Я все життя віддала танцям, і коли бачу талановиту молодь, завжди намагаюсь підтримати словом, ділом і передати свій досвід, аби надихнути їх, закохати у танець ще більше».

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала амбасадоркою платформи для підтримки дітей-переселенців

Також в Instagram вона додала відео із зустрічі з дітьми, на якій поділилася з юними талантами власним танцювальним досвідом, дала їм поради та розповіла про важливість мотивації та сильного духу:

«Місія проєкту – виростити покоління вмотивованих, талановитих та амбіційних дітей. Маю на меті підтримати талановитих дітей, які займаються танцювальним мистецтвом, і дати їм змогу стати ще кращими та прославляти нашу квітучу Україну», -зауважила Ілона Гвоздьова.

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала амбасадоркою платформи для підтримки дітей-переселенців

«Humancreed — це не просто благодійність, а відданість свідомих громадян розвитку талантів української молоді. Наша команда дуже пишається співпрацею з Ілоною Гвоздьовою, чия підтримка і віра у нашу місію відкриває нові горизонти для дітей, плекаючи наше спільне майбутнє.», — розповів Андрій Таганський, засновник платформи Humancreed і співзасновник ГО «Допомагай» з пошуку безкоштовного житла для переселенців.

На сайті платформи додають, що стипендії направлятимуть на оплату танцювальних тренувань, купівлю знарядь для танців, оплату внесків за участь у танцювальних змаганнях та конкурсах.

Українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала амбасадоркою платформи для підтримки дітей-переселенців

Раніше до стипендійного фонду від Humancreed долучилися український футболіст Анатолій Трубін та спортивний ведучий Дмитро Поворознюк, які розіграли 24 унікальні лоти серед дописувачів у власних соціальних мережах, зібравши 155 000 гривень на спортивні стипендії для дітей-переселенців. Також амбасадоркою соціального проєкту Humancreed стала українська поетеса Настасія Семенюк, яка збирає кошти для розвитку талантів дітей-переселенців у творчих напрямках (література, риторика, акторське мистецтво, постановка голосу, письменницька майстерність, малювання тощо).

Читайте також: Джамала стала першою українською амбасадоркою всесвітнього плей-листа EQUAL від Spotify

Зазначимо, платформа Humancreed має анкети тисячів українських дітей з вразливих категорій, які шукають фінансової можливості для регулярних занять спортом, творчістю та мистецтвом. Всі кошти були перераховані платформі Humancreed. Батьки дітей витрачають стипендію виключно на потреби, що зазначені в описі фонду. Батьки звітують про витрати стипендії, а команда Humancreed перевіряє, чи відповідає звіт дозволеним категоріям витрат. Прихильники талантів дітей також отримують доступ до цих фінансових звітів.  

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *