У Львівському півмарафоні взяли участь військові та діти із протезуванням

У Львівському півмарафоні взяли участь військові та діти із протезуванням


У Львівському півмарафоні Незламності 2023 взяли участь захисники та діти з протезуванням, які проходять реабілітацію у Національному центрі UNBROKEN Ukraine, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства молоді та спорту України у Facebook.

Серед тих, хто подолав «Милю Незламності», була 12-ти річна Яна Степаненко, яка втратила дві ноги під час російського ракетного обстрілу вокзалу у Краматорську 8 квітня 2022 року. Тоді загинуло 50 людей, 5 з яких — діти, майже 100 отримали поранення. Без ноги залишилась і її мама Наталя. Дівчинка з родиною нещодавно повернулась після лікування у США. Бігові протези вона лише освоює, але наважилася взяти участь у півмарафоні, щоб подарувати надію іншим дітям. Разом з Яною львівською бруківкою пробіг її брат-близнюк Ярослав.

«Я лише вчуся бігати, трохи страшно, бо ще не звикла. Та хочу підтримати дітей, які теж втратили ноги і не можуть бігати. Хочу, щоб вони побачили мій вчинок і сказали собі: «Так! Я теж це зможу! Я теж зможу бігати!» — сказала Яна.

Частину прибутку з благодійного марафону організатори передадуть до благодійного фонду «Незламні» на закупівлю обладнання для дитячого відділення реабілітації.

Читайте також: У Києві відбудеться благодійний марафон Незламності

Також у рамках півмарафону відбулися два чемпіонати України на дистанціях 21 км і 5 км. За їх результатами буде сформована збірна України на чемпіонат світу.

Перемогу у забігу на 21 км здобули Микола Нижник серед чоловіків та Ольга Нижник серед жінок.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *