Цьогоріч українські спортсмени здобули понад 4 тисячі медалей на міжнародних змаганнях

Українські спортсмени здобули "золото" на чемпіонаті світу з кульової стрільби

4276 медалей (1700 золотих, 1299 срібних, 1277 бронзових) вибороли з початку 2023 року українські спортсмени та спортсменки на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб з інвалідністю, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства молоді та спорту України у Facebook.

Розподіл нагород здійснювався так:

Стрільба кульова

Чемпіонат світу у Баку (Азербайджан):

Збірна Україна посіла друге загальнокомандне місце на світовій першості зі стрільби, що проходила з 14 серпня по 1 вересня. Наші стрілки здобули 12 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 2 бронзові.

Результати за період з 28 серпня по 1 вересня:

Стрільба з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені з перемінною швидкістю, 10 м:

«Золото»: Денис Баблюк (особисті змагання); Денис Баблюк, Ігор Кізима, Данило Даніленко (команда, ГП-11А).

«Срібло»: Ігор Кізима (особисті змагання); Валентина Гончарова, Галина Авраменко, Вікторія Рибовалова (команда, ГП-11А).

«Бронза»: Валентина Гончарова (особисті змагання) .

Стрільба з малокаліберної гвинтівки по рухомій мішені, 50 м (повільний і швидкий рух):

«Золото»: Денис Баблюк, Ігор Кізима, Данило Даніленко (команда, МГ-12) .

«Срібло»: Ігор Кізима (особисті змагання).

Стрільба з малокаліберної гвинтівки по рухомій мішені на 50 м (змінна швидкість):

«Золото»: Денис Баблюк, Ігор Кізима, Данило Даніленко (команда, МГ-11А ).

Веслування на байдарках і каное

Чемпіонат світу з веслувального марафону у місті Вайєн (Данія):

«Золото»: Людмила Бабак (каное-одиночка, 14,4 км).

«Срібло»: Людмила Бабак (каное-одиночка, 3,4 км); Олена Циганкова (каное-одиночка, 14,4 км).

«Бронза»: Олена Циганкова (каное-одиночка, 3,4 км).

Тхеквондо ВТФ

Чемпіонат світу серед кадетів у Сараєво (Боснія і Герцеговина):

«Срібло»: Кирило Кузнецов (до 168 см); Поліна Тупчій (до 168 см) .

Веслування академічне

Чемпіонат Європи з прибережного веслування та пляжного спринту з веслування академічного у місті Ла-Сейн-сюр-Мер (Франція):

«Золото»: Ігор Мазепа, Іван Футрик, Юрій Іванов, Артем Верестюк, Дарина Калашникова (прибережне веслування, чоловіча четвірка парна зі стерновим (ССМ4х+).

Спортивна гімнастика

Кубок світового виклику зі спортивної гімнастики у турецькому Мерсіні:

«Золото»: Олег Верняєв (вправи на паралельних брусах); Анна Лащевська (вправи на різновисотних брусах); Анна Лащевська (вправи на колоді); Назар Чепурний (опорний стрибок).

«Срібло»: Назар Чепурний (вправи на паралельних брусах); Олег Верняєв (вправи на коні).

«Бронза»: Ігор Радівілов (опорний стрибок); Ігор Радівілов (вправи на кільцях).

Легка атлетика

Етап «Діамантової ліги» у китайському Сямені:

«Золото»: Ярослава Магучіх (стрибки у висоту, 2,02 м — найкращий результат сезону у світі).

Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юнаків у місті Сівас (Туреччина):

«Золото»: Марина Ковтунова (стрибки у висоту); Ольга Машанєнкова (400м ); Вероніка Пєнзарєва (потрійний стрибок); Ілля Саєвський (метання спису); Дмитро Кравець (біг на 100 м).

«Срібло»: Марія Пономаренко (штовхання ядра).

«Бронза»: Артем Черкашин (метання молота); Ярослав Листопад (метання диску).

Скелелазіння

Етап Кубка Європи в італійському Казалеккіо-ді-Рено:

«Золото»: Ярослав Ткач (дисципліна «швидкість»).

«Срібло»: Костянтин Павленко (дисципліна «швидкість»).

Загальний залік Кубка Європи, «швидкість» :

«Золото»: Ярослав Ткач.

«Срібло»: Григорій Ільчишин.

«Бронза»: Костянтин Павленко; Аліна Щігарєва.

Вітрильний спорт

Етап Кубка Європи в класах ILCA з вітрильного спорту у місті Доні-Милановац (Сербія):

«Золото»: Богдан Рухлін ILCA 6, (юніори U19).

«Срібло»: Назар Артюх (ILCA 7, U-19); Семен Сокол (ILCA 4, юнаки U18 ).

Велоспорт

Кубок Європи, 11-12 етапи з велоспорту (ВМХ) у місті Анадія (Португалія):

«Бронза»: Ігор Гордон (загальний залік Кубка Європи).

Міжнародні рейтингові змагання (фрістайл) з велоспорту (ВМХ) у Брумов-Бильніце (Чехія):

«Срібло»: Юрій Іллющенко (фрістайл).

Пауерліфтинг

Чемпіонат світу з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу серед юніорів та юнаків у місті Клуж-Напока (Румунія):

пауерліфтинг:

-юнацька збірна України здобула 29 нагород (11 золотих, 11 срібних, 7 бронзових) і посіла 2 загальнокомандне місце серед дівчат.

-юніорська збірна України здобула 23 нагороди (5 золотих, 9 срібних, 9 бронзових) і посіла 1 загальнокомандне місце серед юніорок.

Класичний пауерліфтинг:

«Срібло»: Крістіна Уляник (дівчата, до 43 кг, присідання; жим лежачи; тяга; сума триборства).

«Бронза»: Наталія Мага (юніорки, до 57 кг, присідання).

Радіоспорт

Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації (дорослі, юніори) у місті Ліберець (Чехія):

Збірна України посіла 2 загальнокомандне місце.

Національна збірна України серед дорослих виборола 17 нагород (8 золотих, 6 срібних, 3 бронзових).

Національна збірна України серед юніорів виборола 9 нагород (1 золота, 3 срібних, 5 бронзових).

Армрестлінг

Чемпіонат світу (дорослі, молодь, юніори) в Алмати (Казахстан):

Національна збірна України серед дорослих виборола 3 нагороди (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова).

Національна збірна України серед молоді виборола 1 срібну нагороду.

Національна збірна України серед юніорів виборола 10 нагород (1 золота, 2 срібні, 7 бронзових).

Роликовий спорт

Чемпіонат Європи з фристайлу на роликових ковзанах (дорослі, юніори) у Сьюдад-Реаль (Іспанія):

«Бронза»: Софія Китайгора (слайди, жінки+юніорки).

Французький бокс Сават

Чемпіонат Європи з французького боксу Сават серед дорослих у розділі «Ассо» у місті Ругвиця (Хорватія):

«Срібло»: Анастасія Коновальчук (52 кг); Олена Братчикова (48 кг); Роман Акопян (70 кг).

Кікбоксинг WAKO

Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед юніорів та юнаків у Стамбулі (Туреччина):

Національна збірна України виборола серед юнаків та юніорів 45 нагород (17 золотих, 11 срібних, 17 бронзових).

Флорбол

Міжнародний турнір з флорболу «Euro Power 2023» у місті Гуадаррама (Іспанія). Національна збірна команда України посіла 2 місце.