Святослав Вакарчук зібрав 147 млн грн на благодійному концерті у Лондоні

,
Святослав Вакарчук зібрав 147 млн грн на благодійному концерті у Лондоні


Український співак Святослав Вакарчук зміг зібрати 147 млн грн для допомоги Україні на благодійному концерті у Лондоні, пише Успіх in UA.

Така інформація з’явилася на його офіційній сторінці у Facebook.

Концерт пройшов у історичному будинку Canada House на Трафальгарській площі. Його проведення стало можливим завдяки товаришу Святослава Тіму Ешу та благодійній організації Crown Agents International Development.

За словами співака, під час заходу вдалося зібрати понад 3,3 млн фунтів чи 147 млн грн допомоги. Ці кошти підуть на придбання медичного обладнання та відбудову постраждалих в результаті бойових дій українських лікарень.

“Під час A Night for Ukraine я розповідав про те, що сам бачив, відчув та чув за останній рік на фронті, в шелтерах та госпіталях. Співав різне: і пісні Океану Ельзи, і щось нове, і навіть українські народні. Скажу, як є: радий, що можу через свої виступи залучати і пряму фінансову допомогу, і кожного разу нагадувати країнам світу, що ми вдячні за підтримку та потребуємо її ще, аби разом й далі продовжувати боротьбу до Перемоги”, – говорить Святослав Вакарчук.

Читайте також: Джамала стала першою українською амбасадоркою всесвітнього плей-листа EQUAL від Spotify

Варто зазначити, що на концерті були присутні Його Королівська Високість Герцог Глостерський принц Ричард, Девід Ратлі, член парламенту , парламентський заступник Державного секретаря у закордонних справах Великобританії, Ральф Гудейл, Верховний комісар Канади у Сполученому Королівстві та інші.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *