На Полтавщині подружжя пенсіонерів налагоджує виробництво крафтового сиру

,
На Полтавщині подружжя пенсіонерів налагоджує виробництво крафтового сиру


У селі Кизлівка на Полтавщині подружжя Лариса та Володимир Журавльові створили молочну ферму. У їхній планах – налагодити виробництво крафтового сиру, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Програми USAID з аграрного та сільського розвитку в Facebook.

“Подумали, як залишимо роботу, на пенсію стане важко виживати і вирішили створити невеличке господарство”, – зауважує пані Лариса.

Тож у 2020 році подружжя відновило старий сільський будинок та придбало 10 корівок чорнорябої породи, а також техніку та доїльний апарат.

На Полтавщині подружжя пенсіонерів налагоджує виробництво крафтового сиру

Наразі на фермі живуть вже 17 корівок. Молоко фермери збувають місцевому сирзаводу. Також вони передають продукцію військовим.

Читайте також: Український селекціонер вивів шість нових сортів калини

Після здобуття Україною перемоги подружжя хоче наростити стадо, розширити приміщення, зробити доїльний зал і, звичайно ж, налагодити виробництво крафтового сиру. Зараз у Лариси та Володимир роблять маленькі кроки до втілення в життя своєї мрії. Вони вже змогли на 70% підготувати приміщення сироварні та купити необхідне обладнання.

“Нам із чоловіком по 70 років, не виходить сидіти на пенсії і просто дивитися серіали. Хочеться приносити якусь користь. Скільки буде сил, будемо щось робити. Навіть у такому важкому стані країна має підніматися і йти вперед, адже зараз нашими руками будується Україна завтрішня”, – додає пані Лариса.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *