На Київщині відкрили майстерню печива, де працює “сонячний” кондитер (фото)

На Київщині відкрили майстерню печива, де працює "сонячний" кондитер (фото)


У Фастові на Київщині відбулося відкриття майстерні печива “Коржик”, у якій працює хлопець із синдромом Дауна Микита, пише Успіх in UA.

Заклад працює по вулиці Тараса Шевченка із понеділка по суботу з 10 до 19 години, неділя – вихідний.

Тут можна придбати різні смаколики, а також гарячі напої.

Відкриття майстерні печива відбулося за підтримки греко-католицької громади міста на чолі з отцем Віталієм Марцинюком та благодійників.

“Інвестиція в добро – це найкраща інвестиція сучасності. Чим більше ми будемо інвестувати у благодійність і свідоме ставлення до життя, тим більше змінюватимемо суспільство”, – говорить настоятель парафії святого влкмч. Димитрія міста Фастова отець Віталій Марцинюк.

Варто зазначити, що ідея відкрити майстерню печива “Коржик”, де зможе працювати людина з інвалідністю, з’явилася кілька років тому. Хлопець із синдромом Дауна Микита давно мріяв випікати печиво добра. Тож парафіяни вирішили допомогти йому реалізувати задумане. До слова, “сонячний” фастівчанин здобув освіту повара-кондитера у професійно-технічному училищі, повідомляє fastivnews.city.

Понад 72 тис. грн на реалізацію проєкту зібрали завдяки краудфандинговій платформі “Велика ідея”. Команда проходила навчання на заходах, які організовувала Українська освітня платформа, і отримала додаткові кошти – виграла грант для відкриття закладу.

Крім Микити, у майстерні працює ще два кондитера.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *