Лікар із Сум отримав почесну медаль за збереження життя військових

Лікар із Сум отримав почесну медаль за збереження життя військових


Лікаря-невропатолога КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Сумської міської ради Олександра Школьного нагороджено почесною медаллю Медичного добровольчого об’єднання “Госпітальєри” “За збереження життя”, пише Успіх in UA.

Розуміючи важливість місії медика на війні, з 2022 року Олександр Анатолійович обрав для себе шлях порятунку життя не лише цивільного населення, але й став на варту життя військових на передовій у складі медичного батальйону “Госпітальєри” Української Добровольчої армії. В якості парамедика виконує покладені на нього обов’язки і до сьогодні, повідомляють у медзакладі, повідомляє 0542.ua.

Читайте також: У Києві відбулося нагородження “медичними Оскарами”

Нагадаємо, що нещодавно відбулася щорічна церемонія нагородження найкращих цивільних та військових медиків України.

Фахівцям у сфері медицини вручили відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона” та “Медаль Святого Пантелеймона”.

Нагороди отримали 47 цивільних та військових медичних працівників з усіх регіонів України у номінації “За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором” цивільних медиків.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *