Киянина номінували на Всесвітню премію за поєднання безпілотника із міношукачем

Киянина номінували на Всесвітню премію за поєднання безпілотника із  міношукачем


Киянин Ян Стародубець номінований на Всесвітню премію Global Student Prize як студент-винахідник, пише Успіх in UA.

Він закінчив приватну школу “Навчальний заклад “Європейський колегіум”, а згодом – секцію хімії відділення хімії та біології Київської Малої академії наук.

Під час навчання номінант був репетитором для своїх друзів, працював STEM-вчителем для дітей 1-5 класів, а ще створював навчальні відео на YouTube. Сьогодні він продовжує свою освітню діяльність.

Ян разом з однокласниками спланував проєкт для зйомок навчальних відео, тому одна з онлайн-шкіл запропонувала винахіднику співпрацю, повідомляє rbc.ua.

Крім того, киянин дистанційно навчався в США рамках онлайн-програми Stony Brook School Gravitas, при цьому паралельно продовжуючи навчання в українській школі.

За всі ці заслуги Ян Стародубець потрапив в рейтинг 50 учнів світу Global Student Prize. У ній відзначають найкращих студентів-винахідників світу. Переможець премії забере приз розміром 100 000 доларів.

Читайте також: Львівські хіміки налагодили виробництво гідрогелевих пов’язок для військових

20 вересня 2022 року Ігор Клименко став найкращим студентом світу за версією Всесвітньої премії Global Student Prize.

“Це потребувало багато роботи й часу, але тепер я отримав доступ до світового ком’юніті та можливість співпрацювати з великими інвесторами та людьми по всьому світу! А також – стипендію у $100 000! Я абсолютно впевнений, що більшу її частину витрачу на розроблення дрона!” – зазначив Ігор.

Хлопець розробив безпілотник, поєднаний з міношукачем. Коптер дистанційно віднаходить вибухонебезпечні предмети завдяки електромагнітному й оптичному дослідженню поверхонь. Пристрій може знаходити різні типи мін, а найголовніше – передавати точні координати знайдених об’єктів саперам.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *