Юний переселенець із Харківщини встановить рекорд, створивши найбільший малюнок на паркані

Юний переселенець із Харківщини встановить рекорд, створивши найбільший малюнок на паркані


У Києві юний переселенець із Харківщини Олександр, який має інвалідність, планує встановити національний рекорд, створивши найбільший малюнок на паркані.

Про це Успіх in UA розповіла керівниця проєкту Євгенія Фуллен.

“Ми познайомились в дитячому будинку закритого типу в Києві. Він підійшов до мене коли я фарбувала фасади дитячого будинку та запропонував допомогти в малюванні”, – говорить вона.

Олександр евакуйований з Харківщини до Києва через бойові дії. З 12 років перебуває в інтернаті. Його батько позбавлений батьківських прав. Маму Олександр не знає.

Читайте також: У Києві створили мурал, присвячений Михайлу Грушевському

“У Сашка інвалідність третьої групи та епілепсія. Але він мріє про життя поза інтернатом. Хоче вивчитись, працювати та малювати. Я та мій чоловік готові стати опікунами задля майбутнього Сашка. Оскільки наша команда понад 2 роки робить серію малюнків в дитячому будинку, ми вирішили приєднати Сашка до нас і допомогти малюватию А згодом Сашко проявив бажання розпалювати цілий паркан та встановити національний рекорд! Дуже приємно що ми змогли змотивувати Сашу, надати допомогу та підтримку!”, – додала Євгенія.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *