“Бойова павучиха”: сумчанка в’яже шкарпетки для захисників

,
"Бойова павучиха": сумчанка в'яже шкарпетки для захисників


Уже майже рік сумчанка Оксана Павленко щоденно в’яже теплі шкарпетки для українських військових. У кожну пару жінка кладе коротке послання у вигляді оптимістичного передбачення, пише Успіх in UA.

Раніше пані Оксана виготовляла шкарпетки із матеріалів, які їй надавали знайомі. Пізніше ж разом з чоловіком вирішила купити светри в секонд-хенді. Їх родина розпустила на нитки. З одного светра виходить приблизно 3-4 пари шкарпеток, повідомляє “Суспільне Новини”.

"Бойова павучиха": сумчанка в'яже шкарпетки для захисників

“Шкодую про те, що у нас на добу припадає лише 24 години. Якби було більше, то було б більше шкарпеток. Чоловік о шостій встає на роботу, збирається – я разом з ним. Темно. Ліхтарик налобний – і починаю в’язати. Хатніми справами займається донька”, – говорить Оксана Павленко.

Читайте також: Волонтери із Закарпаття створили для українських захисників лазне-пральний комплекс зі Starlink і тепловою гарматою

"Бойова павучиха": сумчанка в'яже шкарпетки для захисників

За свою клопітку роботу жінка вже встигла отримати від чоловіка псевдонім.

“Прийшов з роботи і питає у Аліси: донечко, а де мама? – В’яже! – Бойова павучиха на стрьомі! Ну то й добре. Павучиха й павучиха. Але це – збиральний образ. Це всі жінки нашого міста, які також в’яжуть і намагаються допомогти”, – додає майстриня.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *