16-річна мешканка Чернівеччини стала наймолодшою українкою, яка підтвердила володіння англійською

16-річна мешканка Чернівеччини стала наймолодшою українкою, яка підтвердила володіння англійською


16-річна учениця 11-Б Заставнівського опорного ЗЗСО в місті Заставна Чернівецької області Діана Бурдейна стала рекордсменкою України в номінації “Наймолодша українка, яка підтвердила володіння англійською мовою на рівні С-1 Academic”, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла очільниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

За її словами, такого рівня знань англійської мови, як правило, здобувають 20-22-річні випускники вищих навчальних закладів у разі успішного складання іспиту. Адже це – просунутий академічний рівень і п’ятий показник за шкалою CEFR (Загальноєвропейської компетенції володіння іноземною мовою).

“Це ті знання, які дають змогу не лише глибоко відчувати мову у найширшому спектрі складних тем, а й розпізнавати прихований сенс, вживати ідіоми, специфічну лексику, термінологію, робити синхронні професійні переклади, а також ефективно використовувати англійську мову в академічних колах і впевнено комунікувати в науковому середовищі”, – зауважила Лана Вєтрова.

Читайте також: 19-річний українець побив рекорд Шварценеггера в бодибілдингу

Оголошення рекорду України, який був несподіванкою для юної рекордсменки, планувалося зробити в її рідній школі на уроці англійської мови.

“Саме в цей час прозвучала повітряна тривога. Проте рекорд України під звуки сирени все одно був проголошений. Разом із Сертифікатом експерт Національного реєстру рекордів Павло Горішевський вручив Діані Бурдейній грант на безоплатне навчання в престижному Університет Короля Данила на будь-якому факультеті на її вибір – кращі запрошують кращих!”, – додала Лана Вєтрова.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *