10-річний житель Сум претендує на рекорд у номінації “Наймолодший автор двох виданих друком книг”

10-річний житель Сум претендує на рекорд у номінації "Наймолодший автор двох виданих друком книг"

У Сумах відбудеться реєстрація рекорду “Наймолодший автор двох виданих друком книг”, пише Успіх in UA.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

На рекорд претендує 10-річний Ілля Отрошенко. На момент виходу другої книги під назвою “Велика лісова пригода” юному письменнику виповнилося 10 років.

“Свою книгу хлопчик писав для важкохворих дітей, щоб хоч трішки підняти їм настрій. Планував її передати діткам 24 лютого 2022 року, але на заваді стала війна… Під час окупації міста, в особливо страшний момент, хлопчик боявся, що загине вся його сім’я. Батьки, щоб підтримати дитину, сказали, що всі виживуть, адже його книгу має побачити світ. Коли зрештою це трапилось, Ілля отримав настільки велику підтримку від українців, в тому числі й незнайомих, і тих, хто виїхав за кордон, що надихнувся й знову взявся за письменницькі справи. Навіть, відключення електроенергії не стали йому на заваді, і користуючись ліхтарем він продовжував роботу над “книгою світла, написаною в темряві”, як каже сам автор”, – зауважила Лана Вєтрова.

Друга книга Іллі Отрошенка “Велика лісова пригода. Острів динозаврів” вийшла у світ за підтримки громадської організації “Цукр” та небайдужих людей. 240 примірників було передано дітям ВПО, вихованцям Сумського реабілітаційного центру та у Сумську обласну лікарню.

Читайте також: Українець претендує на світовий рекорд по підніманню гирі мізинцем на шпагаті

Презентація книги та реєстація нового рекорду відбудеться 10 червня о 13:00 за адресою м. Суми, вул. Сумська-Нижньовоскресенська 6, міська бібліотека (інформація для ЗМІ).

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *