Віталій Кличко висловив надію, що наступне Євробачення таки пройде в Україні (відео)

Віталій Кличко висловив надію, що наступне Євробачення таки пройде в Україні (відео)


Міський голова Києва Віталій Кличко виступив на Церемонії передавання ключів конкурсу Євробачення. Він висловив надію, що вже наступного року Україна зможе приймати учасників конкурсу на своїй території, пише Успіх in UA.

Нагадаємо, що у 2022 році Україна перемогла на пісенному конкурсі Євробачення. Наша країна мала б стати “господаркою” заходу цього року. Проте через повнмасштабне вторгнення росії в Україну організатори ухвалили рішення провести конкурс у Великобританії.

Читайте також: Аеророзвідник облаштував музичну студію на передовій

“Шість років тому пісенний конкурс проходив у Києві. Було дуже багато гостей, багато туристів та багато позитивних емоцій. Я бажаю, щоб Євробачення у Ліверпулі, легендарному місті музики, запам’яталося як визначна музична та культурна подія всім гостям, учасникам та аудиторії з різних країн світу. Ми дивитимемося і вболіватимемо. Я вдячний кожному, хто підтримує Україну, допомагає нашій країні виступити та перемогти у бою за нашу незалежність і свободу. Я вірю, що наступне Євробачення пройде в Україні, у нашому рідному Києві. Всього найкращого! І я сподіваюся, ми побачимо одне одного скоро”, – говорить мер Києва.

Більше дивіться у відео за посиланням.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *