Укрпошта отримала нагороду за надзвичайні зусилля з надання послуг під час війни

Укрпошта отримала нагороду за надзвичайні зусилля з надання послуг під час війни

Серед чисельних почесних відзнак Укрпошти поповнення — отримали спеціальну нагороду від Смітсонівського національного поштового музею, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Укрпошти у Facebook.

Так, один з найвідоміших світових поштових музеїв визнав у своєму рішенні професійну стійкість і надзвичайні зусилля колективу Укрпошти з надання послуг клієнтам під час повномасштабної війни. Окрім того, високо оцінив внесок компанії в історію пошти та філателії перед лицем надзвичайних випробувань.

«Сьогодні Укрпошта робить щось значно важливіше за те, що визначено рамками її статутної діяльності. Вона дає надію. Надихає. Дає спасіння та оптимізм. Вона є рятівним колом для самого життя. Ліки, пенсії, продукти, які її працівники доставляють у найвіддаленіші й пошматовані війною населені пункти, є справжніми дарами життя для їхніх мешканців», — зазначив директор Смітсонівського поштового музею Еліот Грубер.

Церемонія пройшла за участі Посла України в США Оксани Маркарової, Першого секретаря Катерини Смаглій, Міністра Смітсонівського інституту Лонні Г. Банча III, генерального поштмейстера США Луї Деджоя та директора Національного поштового музею Еліота Грубера. Нагороду від імені національного поштового оператора отримав генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Читайте також: Укрпошта презентує першу в історії України електронну марку

Знаково, що поштова марка «Русскій воєнний корабль, іді… !» представлена як експонат у Смітсонівському поштовому музеї та в Національному морському музеї Великої Британії. А також є в колекціях принца Чарльза та Анджея Дуди.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *