Український фільм “Довбуш” здобув престижну нагороду на міжнародному кінофестивалі

Український фільм "Довбуш" вийде у широкий прокат до Дня Незалежності України (трейлер)


У Великій Британії завершився другий український міжнародний кінофестиваль — «ПТАХ», пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

Головною темою українського міжнародного кінофестивалю у Великій Британії під назвою «ПТАХ» є «українська культура та ментальність у контексті європейської».

Головна нагорода – ГРАН-ПРІ фестивалю «ПТАХ» присуджено кінострічці «Довбуш» режисера Олеся Саніна, продюсер Максим Асадчій.

Нагороду в номінації «НАЙКРАЩИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМ (НЕ ПРО ВІЙНУ)» отримав фільм «БожеВільні» режисера Дениса Тарасова.

Нагороду в номінації “КРАЩИЙ ПОВНОМЕТРАЖНИЙ ХУДОЖНІЙ ФІЛЬМПРО ВІЙНУ” ОТРИМАВ ФІЛЬМ Ахтема Сейтаблаєва “Мирний – 21”

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ РЕЖИСЕР ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримав режисер Денис Тарасов за фільм «БожеВільні».

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ КОМПОЗИТОР ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримали Алла Загайкевич та Олександр Чорний за музику до фільму “Довбуш” режисера Олеся Саніна.

Спеціальну відзнаку за створення знакового фільму про видатну історичну постать української культури отримав фільм “Тарас. Повернення” режисера Олександра Денисенко.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримав Олександр Кришталович за роботу у фільмі «Тарас. Повернення» режисера Олександра Денисенко.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ СЦЕНАРІЙ ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримали Ксенія Заставська та Симор Гласенко за сценарій фільму «БожеВільні».

Читайте також: У Литві український фільм «Звідки куди» здобув престижну кінопремію

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ АКТОР ДРУГОГО ПЛАНУ ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримав Олексій Гнатковський за роль Івана Довбуша у фільмі «Довбуш» режисера Олеся Саніна.

Нагороду в номінації «КРАЩИЙ АКТОР – ВИКОНАВЕЦЬ ГОЛОВНОЇ РОЛІ У ПОВНОМЕТРАЖНОМУ ІГРОВОМУ ФІЛЬМІ» отримав Костянтин Темляк за роль у фільмі «БожеВільні» режисера Дениса Тарасова.

Перемогу в номінації «КРАЩА АКТРИСА ПОВНОМЕТРАЖНОГО ІГРОВОГО ФІЛЬМУ» отримала Ірма Вітовська-Ванца за роль Ірини у фільмі «БожеВільні» режисера Дениса Тарасова.

Всі фільми створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *