Українські скейтбордисти вперше візьмуть участь у відборі на Олімпійські ігри

Українські скейтбордисти вперше візьмуть участь у відборі на Олімпійські ігри


Українські скейтбордисти Юрій Коротун із Клавдієво та Богдан Порада із Лубен стали першими райдерами в історії українського скейтбордингу, які офіційно представляють Україну в олімпійській кваліфікації, пише Успіх in UA.

“Це був довгий та складний процес переговорів та встановлення дипломатичних відносин з WS, Міністерством молоді та спорту України та офіційними представниками WS в Україні — Українською федерацією роликового спорту. Непорозуміння, суперечки, нерви, компроміси, обмеженні ресурси та час, але ми це зробили”, — так прокоментував допуск до олімпійського відбору Богдана Поради і Юрія Коротуна їхній менеджер Максим Карпенко.

Перший відбірковий турнір, де візьмуть участь Порада й Коротун, відбудеться у Римі 22-23 червня (22 червня пройде кваліфікація, а на 23 заплановані чвертьфінали, півфінали та фінал).

Серед подальших відбіркових змагань на Олімпіаду, у яких мають право взяти Юра і Богдан, — турнір у швейцарській Лозанні (9-16 вересня) і турнір в Японії (10-17 грудня), повідомляє donttakefake.com.

Читайте також: У Києві з’явився новий скейт-парк

До слова, скейтбординг дебютував на Олімпійських іграх у 2021 році в Токіо. Після Парижа-2024, цей вид спорту також буде представлений у програмі літньої Олімпіади-2028, що відбудеться в Лос-Анджелесі.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *