Україна представить стенд “Мамо, я бачу війну” на Болонському ярмарку дитячої книги

Україна представить стенд "Мамо, я бачу війну" на Болонському ярмарку дитячої книги

Україна представить національний стенд на ювілейному 60-му Болонському ярмарку дитячої книги, який відбудеться з 6 по 9 березня, пише Успіх in UA.

Таку інформацію оприлюднили на сторінці Українського інституту книги у Facebook.

Учасниками заходу він нашої країни стали 22 видавництва.

Організатори ярмарку безкоштовно надали місце та обладнання для українського стенда (48 м²), щоб знову підтримати Україну. Минулого року Болонський ярмарок дитячої книги одним з перших оголосив про підтримку України та не допустив до участі в ярмарку росію.

“Слоган українського стенда — “Мамо, я бачу війну”, яким з нами поділився однойменний благодійний проєкт, який з перших днів повномасштабного вторгнення розпочав діяльність та зібрав понад 15 тисяч дитячих малюнків. Дизайнерки Софія Гупаловська та Дарія Біла у партнерстві та за матеріалами проєкту “Мамо, я бачу війну” розробили на основі дитячих малюнків візуальну концепцію стенда, щоб донести до відвідувачів ярмарку те, що наші діти вже рік бачать те, чого не повинні бачити і представити дитячу літературу, написану під час спустошливої війни росії проти України. Діти мріють про мир, вірять у справедливість, продовжують творити, писати та малювати, щоб розповісти свою історію світові. Вони продовжують читати. Книги дають їм відчуття безпеки. А наші діти дають нам надію та силу для стійкості. Наші діти – це наше майбутнє, і саме за це ми боремося. Нашим стендом ми закликаємо іноземних видавців перекладати й видавати українські книги. Так вони зможуть допомогти мільйонам людей пізнати справжню цінність життя, а мільйонам дітей — побороти страх, зменшити біль втрати та подолати жахіття війни”, — говорить директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Читайте також: До “Пунктів незламності” передали близько 40 тисяч українських книг

До слова, Болонський ярмарок дитячої книги — це один із провідних книжкових ярмарків світу та найбільший, присвячений дитячій книзі, сюди з’їжджаються близько 1,4 тис. учасників, а кількість професійних відвідувачів сягає 30 тис. осіб.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *