У США відбулася прем’єра українського фільму “Клондайк”

Петиція із закликом залишити дубляж українською зібрала необхідну кількість голосів


У Нью-Йорку відбулася прем’єра українського фільму “Клондайк” у престижному артхаусному кінотеатрі США — Анджеліці, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

Після показу фільму пройшла дискусія з режисеркою Мариною Горбач, яку модерувала американсько-українська актриса Оксана Лада, відома завдяки ролі в популярному серіалі HBO “Клан Сопрано”.

Серед гостей прем’єри були акторка, ведуча та партнерка ЮНІСЕФ Сія Ровінська, фіналістка “Холостяку” Олександра Мудра, акторка Вікторія Варлей, Міс Всесвіт Україна Анна Заячківська, режисер фільму “Правило двох стін” Девід Гутник, селебріті менеджерка Ольга Самофалова, супермодель Тарас Романов, дизайнерка Олена Руденко, продюсерка фільмів Поліна Бучак, Консул Наталія Мусієнко, Ярослава Сочка з постійного представництва України при Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку та інші.

Олексій Голубов, Consulate General of Ukraine in New York, представив фільм і підкреслив, що український кінематограф розвивається завдяки таким відважним режисерам, як Марина, які діляться важливими історіями зі світом.

“Клондайк” стоїть як фарос, який проливає світло на культуру, історію та боротьбу України”, — зауважив Олексій.

Покази фільму тривають у Нью-Йорку та Лос-Анджелесі. Для тих, хто перебуває в Україні, фільм доступний на платформі Netflix.

У центрі сюжету — історія сім’ї на Донеччині. 2014 рік, село Грабове, Ірка (Оксана Черкашина) та Толік (Сергій Шадрін) чекають на народження своєї першої дитини. Поява озброєних чужинців на околицях села на всіх справила однаково сильне враження. А ось рішення як тепер діяти усі приймають різне. Ірка ні в якому разі не хоче покидати рідний дім. Поки Толік не приховує свого захопленого ставлення до ополченців, брат жінки Ярік (Олег Щербина) думає яким чином він міг би чинити опір.

Головні ролі у фільмі виконали Оксана Черкашина (“Погані дороги”), Сергій Шадрін (“Чорний ворон”) і Олег Щербина (“Черкаси”).

Читайте також: У Польщі просто неба пройдуть покази фільмів про Україну

Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно в копродукції з Туреччиною.

Оператор-постановник та продюсер — Святослав Булаковський (Kedr Film, Україна). Співпродюсер — Мехмет Баґадир Ер (Protim V.P., Туреччина).

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *