У США розгорнули найбільший український прапор

У США розгорнули найбільший український прапор

24 серпня на День Незалежності України у Бостоні штату Массачусетс США розгорнули жовто-блакитний прапор, який має розмір 40×60 метрів та вагу понад 200 кілограмів, пише Успіх in UA.

Цей прапор був пошитий в Україні і подолав довгу дорогу до Сполучених Штатів Америки. Для його розгортання 24 серпня пришли понад 500 людей.

“Це була важлива подія для нас. Усі, хто долучився до розгортання прапора, відчули єднання у той момент, коли його розгортали”, — поділилася черкащанка Олена Попова, яка переїхала до США шість років тому.

Вона розповіла, що в Масачусетс приїхало багато нових біженців від війни з України. Це видно з пікніків, які організовує Український культурний центр Нової Англії, по ралі, по мітингах, тому що дуже багато нових облич. Ці люди приходять на події, щоб відчути єдність з іншими українцями діаспори, що вони тут не самі, що в них є підтримка, що в них є велика громада. Після розгортання прапора, організатори отримали багато коментарів: “Дякуємо, що дозволили нам доторкнутися до України”, повідомляє suspilne.media.

Минулого року прапор привернув увагу діаспори та мешканців Нью-Йорка, потім його розгорнули у Пенсільванії, а тепер настала черга Бостона показати цей символ сили та єдності. Величний синьо-жовтий стяг пошили в Україні у 2012 році. Він має розмір 40×60 метрів і важить понад 200 кілограмів.

“Раніше підняття прапора у Бостоні було стандартною подією. 24 серпня у мерії дозволяли на їхніх флагштоках, поряд із американським підняти український прапор. На подію запрошували політиків, наприклад, мер, або представники Конгресу, де вони могли виголосити свої промови, запрошували поважних людей з громади, різних українських організацій в Бостоні. І цього року теж відбулося підняття прапора о 12 годині біля мерії Бостону. Прийшло багато людей. Я після 200 збилася рахувати, а після того на 15-ту годину ми запрошували людей прийти в Міленіум-парк. Український культурний центр цього року зміг привезти Бостон найбільший прапор України. Це якраз той прапор, з яким рекорд встановили і зафіксували в Україні, в Києві, у 2012 році. Наша задача була об’єднати українців та привернути увагу, щоб Україна була на слуху”, — розповіла Олена Попова.

Читайте також: Український прапор із підписом Зеленського продали на благодійному аукціоні за 110 тисяч євро

Організатори та учасники, за словами Олени, прагнули показувати, що війна досі триває, що українці продовжують боротися, що наш прапор — це символ, який об’єднує українців по світу, це те, що освітлює шлях і показує дорогу до перемоги, щоб День Незалежності і день прапора ми відзначали у мирній, вільній, незалежній країні.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *