У США під час турніру із хокею зберуть гроші для відновлення спортивної інфраструктури України

У США під час турніру із хокею зберуть гроші для відновлення спортивної інфраструктури України

Одна із найбільших благодійних організацій у США Help Heroes Of Ukraine спільно з американськими спортсменами у березні проведе масштабний турнір «ХОКЕЙ ДЛЯ ГЕРОЇВ». Усі кошти, виручені під час змагань, будуть спрямовані на оновлення спортивної інфраструктури та баз відпочинку в Україні, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства молоді та спорту в Україні в Facebook.

Участь у турнірі візьмуть команди зі США, Канади та України.

Мета благодійного заходу — привернути увагу до подій, які відбуваються сьогодні в нашій країні, а також підтримка спортсменів у такий не простий час.

Читайте також: Маленька жителька Сумщини передала свої заощадження на допомогу ЗСУ

Від України участь у змаганнях візьме хокейний клуб «Харківські Берсерки». Сьогодні лише на Харківщині 13 пошкоджених та зруйнованих об’єктів спортивної інфраструктури, місто і досі регулярно зазнає російських ракетних ударів. Але попри війну, спортсмени не припиняли тренуватися та вдосконалювати свої спортивні навички.

«Дізнавшись про можливість потрапити до США на міжнародний турнір та навчальний кемп гравці дуже зраділи. Звісно, дуже важливо щоб наші спортсмени побачили як виглядає хокей за океаном, отримали нові спортивні емоції. Також ми хочемо розповісти всьому світу про Україну та спорт в умовах війни», — говорить головний тренер ХК «Харківські Берсерки» Павло Легачев.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *