У Швеції визначили, коли учасник від України виступить у півфіналі “Євробачення-2024”

Розпочався відбір членів нацжурі на Євробачення-2023 (як проголосувати)


У вівторок, 30 січня, у шведському Мальме відбулися церемонія передавання символічних ключів місту-господарю цьогорічного конкурсу та жеребкування учасників півфіналів, пише Успіх in UA.

За результатами жеребкування, представник від України виступить у першій частині першого півфіналу, 7 травня. 

Мер Ліверпуля, міста-проведення минулорічного конкурсу, Стів Ротерам (Steve Rotheram) передав офіційні ключі Євробачення меркині Мальме Катрін Штернфельдт Ямме (Katrin Stjernfeldt Jammeh), що ознаменувало офіційне передання повноважень новому місту-господареві Пісенного конкурсу. Поміж ключів у звʼязці був і «ліверпульський ключ» у формі якоря, символу Одеси — міста-побратима столиці Євробачення-2023 — на згадку про те, що минулорічне Євробачення проводила Велика Британія від імені України, повідомляє suspilne.media.

На ключі зображено двох птахів Лайвер — символу Ліверпуля, жовту субмарину, вінілову платівку, що символізує статус Ліверпуля як міста музики за версією UNESCO, знакові для міста будівлі Liver Buildings та напис «Об’єднані музикою». Ключі оформлені у знакових для Євробачення кольорах, над їх створенням працювали шість незалежних майстрів з усього Ліверпуля, а дизайн розробляв Ніл Кітінг. Висота символу Євробачення-2024 — 30 см, а вага 300 грамів. 

Читайте також: Стало відомо, де можна буде подивитися фінал нацвідбору на “Євробачення-2024”

Жеребкування, зокрема, визначило, в якому з двох півфіналів голосуватимуть країни «Великої п’ятірки» (Велика Британія, Франція, Німеччина, Італія та Іспанія), а також Швеція, як країна-переможниця Євробачення-2023. В першому півфіналі віддавати голоси буде Велика Британія, Німеччина та Швеція. А ось Франція, Італія та Іспанія голосуватимуть 9 травня.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *