У Лондоні вийде друком книга про Україну та українців

У Лондоні вийде друком книга про Україну та українців

Уже наступного місяця у Лондоні вийде друком книга “Inside Ukraine: A Portrait of a Country and its People”. Це стало можливим завдяки британському видавництву Batsford Books, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Українського інституту книги в Facebook.

Книга “Inside Ukraine: A Portrait of a Country and its People” є мультимедійним візуальним дослідженням справжньої України. Вона містити понад 350 фотографій та безліч текстових історій. Також на її сторінках можна знайти QR-коди, які відео про життя в нашій країні до війни. Збором інформації займалася команда Ukrainer.

Читайте також: Добробатівець із Сум видав збірку віршів про Україну

“Ця книга потрапила до мене як подарунок від української родини, яку я приймав у Лондоні. Мати з двома дівчатами їхали 30 годин, щоб дістатися до нас: автобусом та потягом до польського кордону, а потім літаком із Кракова. Вони не знали, що я книговидавець, і мій безпосередній інтерес був для них несподіванкою. Очевидними були дві речі: те, що їм потрібно десь спати, і те, що книгу потрібно видати в англомовному світі. Її було написано перед війною, і це чудовий портрет того, що означає бути українцем”, – говорить видавчиня із Великобританії Поллі Пауелл.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *