У Ліверпулі перед “Євробаченням” стартував рух на підтримку України #HelpUkraineSong (як долучитися)

У Ліверпулі перед "Євробаченням" стартував рух на підтримку України #HelpUkraineSong (як долучитися)


У Ліверпулі офіційно стартував #HelpUkraineSong. Цей глобальний рух вже набув величезного розмаху і має на меті об’єднати світ в останній день “Євробачення” в музичний момент солідарності з Україною під час збору грошей на дітей, які постраждали через війну, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України у Facebook.

#HelpUkraineSong має на меті створити найбільший у світі фізичний і цифровий флешмоб по всій Великобританії під час підготовки до та в завершальний день “Євробачення-2023”.

Глобальний момент солідарності з Україною відбудеться в останній день “Євробачення”, 13 травня 2023, о 12:00 за британським часом (BST) або о 14:00 за київським часом.

Суть флешмобу полягає в тому, що люди будуть збиратися разом, щоб виконати пісню The Beatles “With A Little Help From My Friends” о 12:00 за британським часом (BSt) і донатити до War Child, єдиної спеціалізованої благодійної організації для дітей, які постраждали через війну.

Щоб долучитися до флешмобу, потрібно напередодні та в день “Євробачення” завантажити свою версію пісні в будь-якому каналі соцмережі з хештегом #HelpUkraineSong або просто записати під неї відео.

Читайте також: Розпочався відбір членів нацжурі на Євробачення-2023 (як проголосувати)

Акція солідарності відбудеться за ініціативою креативної компанії Aurora за підтримки Національних музеїв Ліверпуля, War Child, Міністерства культури та інформаційної політики України та Hoshva PR & DGTL.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *