У Франції відбудеться прем’єра нової української історичної вистави

У Франції відбудеться прем’єра нової української історичної вистави

У театрі Théâtre du Blanc Mesnil у місті Ле-Блан-Меніль відбудеться французька прем’єра історичної вистави “Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І”, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на сторінці Українського інституту книги у Facebook.

Автором поетичного тексту для спектаклю став український поет, прозаїк, драматург і перекладач Олександр Ірванець.

“Історична п’єса про долю доньки Анни Київської та Генріха І, Едігни, яка перекреслила свою, здавалося б, неминучу долю. Принцеса, приречена на королівське життя, вона втікає і залишає палац, щоб слідувати за своїми мріями. Все життя вона приховувала своє королівське походження і жила у великій бідності. Після смерті Едігна була канонізована Католицькою Церквою: вона залишається відомою як “Свята Емма”, – йдеться в анонсі.

Анну Ярославну у виставі гратиме Ірма Вітовська, Едігну – Анастасія Блажчук, Генріха І – Євген Нищук, Монаха – Тарас Компаніченко, Ярослава Мудрого – Федір Стригун.

Режисер-постановник – Федір Баландін. Автор поетичного тексту Олександр Ірванець. Художник – Андрій Єрмоленко. Переклад французькою – Дмитро Чистяк.

Читайте також: У Києві покажуть театральну виставу про оборону Маріуполя

Прем’єра вистави буде присв’ячена відкриттю пам’ятника Анні Київській в парку “Anne de Kyiv” Ле-Блан-Меніль, департамент Сена-Сен Дені.

Успіх in UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *