Одразу три пісні від України потрапили до рейтингу найкращих композицій за всю історію “Євробачення”

Одразу три пісні від України потрапили до рейтингу найкращих композицій за всю історію "Євробачення"


Видання The Guardian склало рейтинг найкращих композицій “Євробачення”, які були представлені на конкурсі від моменту його заснування, пише Успіх in UA.

До нього увійшли одразу три композиції від України. Йдеться про пісні, які представили співачки Джамала та Руслана, а також гурт Kalush Orchestra.

Так, композиція “1944” у виконанні Джамали посіла третє місце у рейтингу. До слова, саме вона принесла перемогу нашій країні на “Євробаченні-2016”.

“Текст пісні 1944 про етнічну чистку кримських татар Сталіним викликав суперечки: російські політики скаржилися, що це пов’язано з анексією Криму росією 2014 року. Але це був справді фантастичний трек, про що б там не йшлося: стриманий і похмурий, атмосферний з унікальним ритмом та чудовим приспівом”, – зазначають британські експерти.

Пісня Wild Dances Руслани, яка стала переможною у 2004 році, посіла тринадцяте місце у рейтингу.

“Wild Dances починаються трембітою, яка лунає як звук, який видав би слон, перш ніж затоптати вас до смерті, але інші інструменти не настільки тонко завуальовані: гуркіт барабанів, рок-гітара, хвилеподібний вокал, кислотний синтезатор і виразні вигуки “гей!”. Трек також наповнений мелодійними хуками: незграбними, але такими, які працюють”, – зауважують фахівці.

На двадцять четвертій позиції опинилася пісня українського гурту Kalush Orchestra під назвою Stefania. Саме ця композиція посіла перше місце на “Євробаченні-2022”.

Читайте також: Українські та британські школярі запустили в небо повітряних зміїв із символом Євробачення

Детальніше ознайомитися із рейтингом The Guardian можна за посиланням.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *