На кінофестивалі в Ірландії відбулася прем’єра українського документального фільму “Деміург”

На кінофестивалі в Ірландії відбулася прем’єра українського документального фільму "Деміург"


На одному із найбільших кінофестивалів Ірландії Galway Film Fleadh відбулася прем’єра документального фільму “Деміург”, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно у Facebook.

Картина увійшла до програми Artist on Film.

“Деміург” — повнометражний дебют режисерки Ольги Семак. Це трагікомедія про сільський театр на Волині. В пошуках подолання особистої кризи столичний актор Петро повертається у свої рідне село, або разом з односельцями створити театр і довести самому собі, на що він ще здатен”, – зазначається у повідомленні.

На етапі розробки проєкт був презентований в секції WIP Варшавського кінофестивалю, пітчингах Одеського кінофестивалю та Kharkiv MeetDocs.

Фільм створено кінокомпанією Metropolis Film Company за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду. Фінальні роботи з постпродакшену були підтримані ГО “Докудейз” та Німецькою кіноакадемією за сприяння Уповноваженого Федерального уряду Німеччини з питань культури та медіа та Гете-Інституту в рамках програми FILMBOOST.

Читайте також: На Львівщині покажуть документальний фільм французького режисера Slava Ukraini

Українська прем’єра фільму відбудеться на Одеському міжнародному кінофестивалі, який триватиме з 19 по 26 серпня в Чернівцях.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *