На Євробаченні запустили маніфест-відео, яке закликає продовжувати підтримку України

На Євробаченні запустили маніфест-відео, яке закликає продовжувати підтримку України


На пісенному конкурсі “Євробачення-2023” презентували маніфест-відео, яке закликає усіх відкрити своє серце для України та продовжувати підтримувати її, пише Успіх in UA.

Про це йдеться на офіційній сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України у Facebook.

Презентація відео відбулася в інтерактивному просторі Ukraine.ua, який розповідає про Україну гостям Євробачення-2023, що проходить у британському Ліверпулі.

Простір представлений фотозоною та інтерактивною інсталяцією, які покликані показати справжню Україну, де мирне життя живе поруч з реаліями воєнного часу. Вони першими зустрічають гостей Євробачення на алеї Discover Ukraine, що працює в рамках Eurovision Village, та нагадують, чому країна-переможниця не може приймати конкурс цьогоріч — повномасштабна війна РФ проти України триває.

Аудіодоріжкою для відео стала інструментальна версія пісні Heart of Steel. Ролик озвучив учасник гурту TVORCHI Джеффрі Кенні.

“Наші серця можуть відчувати абсолютно різні емоції — любов, біль, гнів, щастя. Якими б не були слова, саме серце це все відчуває. Увесь цей спектр — у ньому”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також: У Ліверпулі перед Євробаченням встановили “співочих соловейків”

Відео створено Ukraine.ua спільно з креативною агенцією Bickerstaff.734. Креативна ідея для відео та текст — креативна агенція Bickerstaff.284. Відео озвучив Джеффрі Кенні, вокаліст гурту TVORCHI.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *