Інтерв’ю із Володимиром Зеленським отримало премію “Еммі”

Інтерв'ю із Володимиром Зеленським отримало премію "Еммі"


27 та 28 вересня відбулося нагородження телевізійної премії «Еммі» у галузі новин та документальних фільмів, пише Успіх in UA.

Серед переможців — проєкти, які висвітлюють російсько-українську війну. Нагороду за найкращі прямі трансляції новин отримала команда CNN, що співпрацює з українськими локальними продюсерами, повідомляє donttakefake.com.

«Я почав працювати з CNN 14 лютого 2022 року, коли ми ще не хотіли вірити в те, що повномасштабне вторгнення відбудеться. Відтак спочатку це було “на два тижні”, а тоді це переросло в безстрокову співпрацю. Моя робота полягала в продюсуванні телевізійних і діджитал-історій: від пошуку і пітчингу тем, організації знімань, домовленостей зі спікерами до синхронного перекладу й озвучки, розслідувань і логістичних питань. Інколи навіть технічно організовував включення репортера в прямий ефір, координуючись із штаб-квартирою CNN в Атланті», — розповів у коментарі для DTF Magazine один з лауреатів Роман Тимоцко.

Тимоцко організовував знімальну групу на місце удару або падіння ракети та паралельно домовлявся з правоохоронними органами про дозвіл на знімання. 

Перші чотири місяці команда українських продюсерів допомогала CNN зі Львова без вихідних і долучилася до створення близько сотні матеріалів. Протягом одинадцяти місяців після цієї роботи Тимоцко працював над розслідуваннями про депортацію маріупольців на далекий схід росії.

«Еммі» дистанційно вручили Вікторії Бутенко, Софії Гарбузюк, Юлії Кесаєвій, Ользі Коноваловій, Денису Лапіну, Віктору Логвінову, Костану Нечипоренко, Олександру Охману, Дмитру Оленченко, Ярославу Шамбороському, Михайлу Смутку, Роману Тимоцко, Ользі Войтович, Тарасу Задорожному, Петру Задорожному.

Читайте також: Фільм про українських жінок під час війни номінували на “Еммі”

Також нагороди отримали проєкти, які висвітлювали повномасштабне вторгнення і на яких працювали українці та українки:

  • Найкращий сценарій — проєкт CBS «Загублені душі Бучі» про злочини росії у місті. У команді – українка Софія Кочмар-Тимошенко;
  • Найкраще висвітлення новини — Sky News, з якими співпрацювали Азад Сафаров (продюсер фільму «Будинок зі скалок») та Артем Лисак;
  • Видатне тривале висвітлення новин: довга форма — серія «путінська війна в Україні» (Vice). У команді — українка Юлія Кочетова;
  • Найкращий монтаж — розслідування The New York Times про російський підрозділ у Бучі;
  • Найкраще змонтоване інтерв’ю — програма CBS «60 хвилин» (60 Minutes) — випуск із президентом України Володимиром Зеленським;
  • Найкращий новинний спецпроєкт — документальний фільм NBC News «Україна: материнська війна» (Ukraine: A mother’s war), який розповідає історії п’яти українських жінок.

Успіх in UA

Підписуйтесь на нас в Google Новини, Telegram, Facebook, а також Instagram.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *