Фільм “Нація футболу” побореться за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа (трейлер)

Фільм "Нація футболу" побореться за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа (трейлер)


Українську документальну стрічку “Нація футболу” номінували на здобуття AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary, пише Успіх in UA.

Режисер стрічки – Володимир Мула.

“Після перегляду навіть найзапекліші вболівальники відкриють для себе невідомі факти Національної збірної: від початку становлення – до найвеличніших звитяг! Нам є чим пишатися! І “Нація футболу” це красиво і динамічно покаже!”, – говорить автор фільму.

Читайте також: Фільм “Борщ. Секретний інгредієнт” Євгена Клопотенка можна подивитися на Netflix (трейлер)

У картині знімалися такі відомі діячі українського футболу, як Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Олег Блохін та інші.

“Мільйони українських підлітків мріють про футбол і живуть футболом. І немає більшої честі у цій грі, ніж стати частиною національної збірної. «Нація футболу» – це вражаюча розповідь від перших осіб про становлення збірної України, яка ніби повторює траєкторію становлення нашої держави – від скромного початку, повного ігнорування та безвіри – до перших перемог і вражаючих результатів. Найдраматичніші двобої, неймовірні голи та правда, яка перевершує фантазію – «Нація футболу» вже цієї осені на великих екранах!”, – зазначається в описі фільму.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *