17-річний біженець із України вивчив норвезьку мову в рекордно короткий термін

17-річний біженець із України вивчив норвезьку мову в рекордно короткий термін


Підліток із України Михайло Лакатош, який мусив переїхати до Норвегії через війну, зміг вивчити норвезьку мову в максимально короткі терміни. Всього через пів року з моменту початку вивчення йому вдалося здати тест, на підготовку до якого люди зазвичай витрачають приблизно два роки, пише Успіх in UA.

Варто зазначити, що до Норвегії Михайло потрапив у травні минулого року. Тут він почав відвідувати школу. Спершу він спілкувався із однокласниками та вчителями англійською. Та вже під час літніх канікул взявся за вивчення норвезької, повідомляє internetua.com.

Читайте також: У Львові переселенка із Маріуполя відкрила квіткарню за грантові кошти

Через пів року йому вдалося успішно здати тест на знання норвезької, який передбачав читання, аудіювання, усне спілкування та письмо.

«Це було важко, але коли ти так багато спілкуєшся з норвежцями і ти є частиною норвезького суспільства, це відбувається трохи автоматично», – говорить Михайло.

За словами викладачки хлопця, його результат – феноменальний. Вона зазначила, що Михайло продемонстрував найкращий рівень знань, який їй тільки вдавалося побачити.

Успіх in UA


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *